Drużyny Akademii rozpoczynają rundę wiosenną

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Drużyny z Akademii Piłkarskiej Stal Brzeg już w najbliższy weekend rozpoczną zmagania w rundzie wiosennej.

Przebudowana i nieco odmłodzona drużyna rezerw Stali na pierwszy ogień zmierzy się z Victorią Kościerzyce. W sierpniu żółto-niebiescy dość niespodziewanie przegrali z rywalami, dlatego tym razem liczymy, że podopieczni Dariusza Żaka postarają się o rewanż. Dodajmy, że ewentualne zwycięstwo może pozwolić Stali II Brzeg awansować na 2. pozycję w tabeli, która na koniec sezonu będzie oznaczała grę w barażach o awans do Ligi Okręgowej.

14. kolejka A-klasy

Victoria Kościerzyce – Stal II Brzeg

12.03.2023 (niedziela), godz. 15:00

Zimą do drużyny juniorów młodszych Stali dołączyło kilku zawodników z mistrzowskiej ekipy trampkarzy. Wszyscy liczymy na udane rozpoczęcie roku w wykonaniu ekipy Wojciecha Kaszuba, choć starcie w Strzelcach Opolskich będzie swego rodzaju niewiadomą.

1. kolejka OLJM

Piast Strzelce Opolskie – Stal Brzeg

12.03.2023 (niedziela), godz. 15:00

Do rywalizacji powracają również żółto-niebiescy trampkarze. Zespół Jarosława Aleksandrzaka jesienią wygrał wszystkie ligowe mecze, zaś teraz, na inaugurację zmierzy się z solidną ekipą z Gogolina. Szykuje się naprawdę dobry mecz.

1. kolejka OLT

Stal Brzeg – MKS Gogolin

11.03.2023 (sobota), godz. 11:00

Drużyna młodzików Stali dopiero co awansowała do Opolskiej Ligi Młodzików i każdy kolejny mecz będzie dla niej dużym wyzwaniem. Na pierwszy ogień młodych adeptów naszej Akademii czeka pojedynek z rówieśnikami z Krapkowic.

1. kolejka OLM

Stal Brzeg – Spiders Krapkowice

13.03.2023 (poniedziałek), godz. 18:00

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn