Druga drużyna rozpoczyna rundę wiosenną

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Już w najbliższą niedzielę rundę wiosenną wznowi druga drużyna Stali Brzeg. Grę o stawkę w 2023 roku żółto-niebiescy rozpoczną od pucharowego starcia z LZS-em Kruszyną Prędocin.

Po bardzo udanej rundzie jesiennej, w szeregach Stali II Brzeg zimą doszło do zmian. Nowym trenerem zespołu został Dariusz Żak, a ponadto kilku zawodników odeszło z naszego klubu na zasadzie wypożyczenia bądź transferów definitywnych. W pewnym sensie jest to więc nowa drużyna, choć jej trzon pozostał bez zmian, dlatego też liczymy na kolejne udane półrocze w wykonaniu młodych Stalowców. Na ile naszych chłopaków będzie stać – o tym przekonamy się pewnie już po pierwszych kilku meczach.

Pucharowy przeciwnik naszego zespołu – LZS Kruszyna-Prędocin – to wicelider 4. grupy B-klasy. Ekipa, którą od początku tego roku prowadzi Amin Stitou z pewnością na wiosnę będzie się liczyła w walce o awans, bowiem jej strata do Orła Olszanka wynosi tylko jeden punkt. W drodze do ćwierćfinału pucharowych rozgrywek zespół z Kruszyny… przegrał z LZS-em II Starowice 3:4, lecz ostatecznie mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść naszych niedzielnych przeciwników.

Starcie w Kruszynie rozpocznie piłkarską wiosnę. Tydzień później nasz zespół rozpocznie również rozgrywki A-klasy – w pierwszym, wyjazdowym spotkaniu żółto-niebiescy zmierzą się z Victorią Kościerzyce.

Ćwierćfinał terytorialnego Pucharu Polski

LZS Kruszyna-Prędocin – Stal II Brzeg

05.03.2023 (niedziela), godz. 14:00

Boisko w Kruszynie

fot. Janusz Pasieczny

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn