Celuch, Paszkowski i Szymczyk sezon 2022/23 spędzą w Stali!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Kolejnymi piłkarzami, którzy zostają z naszym klubem na dłużej są Damian Celuch, Michał Szymczyk i Kacper Paszkowski.

Zaczniemy od najskuteczniejszego zawodnika Stali w ostatnich latach, a więc Damiana Celucha. 32-letni napastnik w nowym sezonie dalej będzie biegał w żółto-niebieskiej koszulce. „Celi” jest najlepszym strzelcem Stali na III-ligowych boiskach od momentu powrotu na ten szczebel rozgrywkowy. W 95 meczach zdobył jak dotąd 47 goli, z czego siedem w ostatnim półroczu.

W kadrze Stali na nowy sezon znajdzie się również Kacper Paszkowski. 19-letni obrońca zanotował łącznie 16 ligowych spotkań dla żółto-niebieskich, z czego 10 w poprzednim sezonie. „Pasza” stale się rozwija, w następnych rozgrywkach dalej będzie posiadał status młodzieżowca i z pewnością może liczyć na coraz więcej szans od trenera Marcina Nowackiego.

Po rocznym wypożyczeniu do Foto-Higieny Gać w zespole Stali ponownie znalazł się Michał Szymczyk. Wszechstronny 20-letni zawodnik występował w brzeskiej drużynie już w latach 2019-2021, na przestrzeni których zanotował 18 ligowych gier dla żółto-niebieskich, zdobywając jedną bramkę. Poprzedni sezon Michał spędził w ekipie z Gaci, dla której wystąpił w 20 meczach na poziomie III ligi.

Damian, Kacper, Michał – każdemu z was życzymy wielu sukcesów w nowym sezonie!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn