AstroEnergy Warta Gorzów – Stal Brzeg 1:1

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn
Warta Gorzów

Warta Gorzów

1

Siwiński 75'

BTP STAL BRZEG

BTP STAL BRZEG

1

Szymczyk 38'

2

Skład gości: Jaskuła - Kuriata, Lechowicz, Kowalski, Maj, Szymczyk, Czajkowski, Niemczyk, Czernysz (78' Siudak), Bronisławski, Celuch. Trener Kamil Rakoczy.

Sędzia:
Jakub Popławski (Koszalin).
Widownia:
100

Żółto-niebiescy nie zdołali przełamać wyjazdowej klątwy i ponownie nie przywieźli kompletu punktów z terenu rywala, choć w sobotnie popołudnie na to zasłużyli.

Nasi piłkarze do przerwy prowadzili w Gorzowie Wielkopolskim 1:0, a po zmianie stron stworzyli sobie wystraczająco dużo sytuacji, by „zamknąć” mecz. Niestety brzeżanie byli nieskuteczni i podejmowali złe decyzje przed polem karnym, a ponadto nie mieli szczęścia (jak choćby przy strzale w słupek Marcina Niemczyka). Gospodarzom wystarczył jeden rzut wolny i przypadkowe dośrodkowanie, po którym futbolówkę musnął jeszcze Siwiński, wyrównując stan meczu. Nic więc dziwnego, że po końcowym gwizdku niedosyt w naszym obozie jest bardzo duży.

Szersza relacja już wkrótce…

15. kolejka III ligi 

AstroEnergy Warta Gorzów – Stal Brzeg 1:1

bramki: Siwiński 75′ – Szymczyk 38′

Stal: Jaskuła – Kuriata, Lechowicz, Kowalski, Maj, Szymczyk, Czajkowski, Niemczyk, Czernysz (78′ Siudak), Bronisławski, Celuch. Trener Kamil Rakoczy.

Żółte kartki (Stal): Czajkowski, Szymczyk.

Sędziował: Jakub Popławski (Koszalin).

Widzów: 100.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn