Akademia Piłkarska Stal Brzeg ze srebrną gwiazdką PZPN!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Z przyjemnością możemy poinformować, że nasza Akademia Piłkarska kolejny raz została wyróżniona w programie programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN!

W poprzednich latach Akademia Piłkarska Stal Brzeg dostawała brązowe odznaczenie, a tym razem otrzymaliśmy Srebrną Gwiazdkę.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia.

Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności. Dodajmy jeszcze, że przyznanie certyfikatu wiąże się również z przekazaniem dla danej szkółki czy Akademii pewnej kwoty pieniężnej, która potem może być przeznaczona na bieżącą działalność.

To bardzo duże wyróżnienie, którego serdecznie gratulujemy dyrektorowi Akademii, naszym trenerom, zawodnikom i oczywiście ich rodzicom. Przed nami jeszcze mnóstwo pracy na wielu płaszczyznach, ale cieszymy się, że dotychczasowy wysiłek jest doceniany przez centralę PZPN-u.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn