Trampkarze: GMKS Ozimek – Stal Brzeg 0:8

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Kolejne wysokie zwycięstwo podopiecznych Jarosława Aleksandrzaka.

Lider Opolskiej Ligi Trampkarza pojechał do Ozimka w poszukiwaniu trzech punktów i swoje zadanie wykonał bezbłędnie. Żółto-niebiescy wypunktowali swoich przeciwników dokładnie tak, jak tego oczekiwaliśmy, choć pierwsza połowa wcale nie była łatwa. Stalowcy otworzyli wynik w 31. minucie za sprawą trafienia Mateusza Mozoły, a jeszcze przed zmianą stron na 2:0 podwyższył Bartosz Młynarczyk.

Lepszą skuteczność i kolejne trafienia oglądaliśmy po zmianie stron. W przeciągu nieco ponad 15 minut trampkarze Stali zdobyli aż sześć goli. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Jakub Jakubik, Adam Zieliński (trzykrotnie) oraz ponownie Mozoła i Młynarczyk. Końcowy wynik to 8:0 dla Stali.

Nasz zespół jest w tym sezonie bezbłędny i po dziewięciu zwycięstwach w dziewięciu meczach przewodzi tabeli OLT. Brzeżanie mają trzy punkty przewagi nad Odrą II Opole, ale również do rozegrania zaległe starcie ze Swornicą Czarnowąsy. Brawo chłopaki i oby tak dalej!

Poniżej zamieszczamy aktualną tabelę OLT:

10. kolejka OLT

GMKS Ozimek – Stal Brzeg 0:8

bramki: A. Zieliński 3, Młynarczyk 2, Mozoła 2, Jakubik

Stal: Kadłubowski – Bednarski, Humnicki, Jasiński, Makos, Młynarczyk, Mojzyk, Mozoła, Pustowar, Ruszel, J. Zieliński. Grali ponadto: Galant, Gancarz, Jakubik, Nikiel, Szałach, Wiewióra, A. Zieliński. Trener Jarosław Aleksandrzak.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn