Rezerwy: Stal II Brzeg – LKS Rybna 4:4

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Po szalonym meczu nasza druga drużyna zgarnęła punkt w starciu z LKS-em Rybna.

Rezultat jako pierwsi otworzyli goście w 30. minucie, kiedy to fantastycznym strzałem z przewrotki popisał się Bekus (warto zobaczyć tą bramkę na poniższym skrócie). Wyrównanie nadeszło w 41. minucie, wówczas mocnym uderzeniem zza szesnastki popisał się Daniel Bielecki. Niestety jeszcze przed zmianą stron, w 45. minucie znów to rywale mieli o jedno trafienie więcej. Po stałym fragmencie gry zamieszanie w naszym polu karnym wykorzystał Kuśmierczyk, pokonując Nowosielskiego.

W drugiej połowie oglądaliśmy już strzelecki popis z obu stron. W 68. minucie przy bliższym słupki bardzo mocno strzelił Bekus i zespół z Rybnej pierwszy raz w spotkaniu wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Żółto-niebiescy nie poddali się i zniwelowali straty w 73′, gdy ponownie piłkę w bramce umieścił Bielecki. Gdy w 77. minucie Chaszczewski wykorzystał błąd przy wyprowadzaniu futbolówki i zdobył gola na 4:2 dla LKS-u, mało kto wierzył, że młody zespół Stali powalczy jeszcze o jakąś zdobycz punktową. Świetną zmianę dał jednak Szymon Kutyła, który w 88. minucie mocnym strzałem z 20 metrów trafił na 3:4, a w doliczonym czasie gry wykorzystał podanie od Lubczyka i ustalił końcowy rezultat na 4:4.

Bardzo się cieszę, że przyjechała do nas drużyna, która chciała grać w piłkę i atakowała nas wysoko. Bardzo im dziękuję za grę. Fajnie, że udało się zdobyć punkt dzięki grze do samego końca. Mamy bardzo wyrównana kadrę i zmiany wniosły dużo jakości. Musimy wyeliminować błędy i za tydzień udać się do lidera, by zagrać dobre spotkanie – powiedział po meczu trener Damian Dziura.

Za tydzień Stal II Brzeg stanie przed ogromnym wyzwaniem, jakim będzie mecz z liderem i faworytem do wygrania całej A-klasy – LZS-em Starościn. Mecz ten odbędzie się na wyjeździe.

4. kolejka A-klasy (grupa 2)

Stal II Brzeg – LKS Rybna 4:4

bramki: D. Bielecki 41′, 73′, Kutyła 88′, 90+2′ – Bekus 30′, 68′, Kuśmierczyk 44′, Chaszczewski 77′

Stal: Nowosielski – B. Bielecki, Urysz, Janczak, Kusicielek, Nędzyński, D. Bielecki, Zalewski (75′ Sikora), Wojciechowski, Sajdyk (60′ Lubczyk), Widziak (55′ Kutyła). Trener Damian Dziura.

 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn