Juniorzy młodsi: Start Namysłów – Stal Brzeg 2:4

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Po bardzo ciężkim spotkaniu, obfitującym w bramki i kartki juniorzy młodsi Stali wywieźli trzy punkty z Namysłowa.

Zespół Wojciecha Kaszuba pokazał w tym meczu ogromny charakter. Starcia z namysłowianami zawsze opierają się na walce i trzy punkty trzeba ostro „wyszarpać”. To właśnie nasza drużyna zaprezentowała na murawie, a dzięki zwycięstwu awansowała na 3. pozycję w tabeli OLJM.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo źle, bo od gola dla czerwono-czarnych już w 4. minucie. Jeszcze przed przerwą Stalowcy zdołali jednak wyjść na prowadzenie. Najpierw wyrównał Jakub Pawlica, a bramkę do szatni w 45′ zdobył Bartosz Młynarczyk.

Druga część pojedynku rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, bo od gola dla namysłowian w 51. minucie. Rezultat brzmiał 2:2 i sprawa końcowego rezultatu była otwarta. To brzeżanie w końcowym fragmencie okazali się jednak bardziej zdeterminowani i zdobyli dwie bramki. Najpierw, w 80. minucie do siatki trafił Mateusz Mozoła, a rezultat w 90. minucie zamknął Patrick Strzelbicki. Dodajmy, że gospodarze po otrzymaniu dwóch czerwonych kartek kończyli to spotkanie w dziewiątkę.

Brawo drużyna!

5. kolejka OLJM

Start Namysłów – Stal Brzeg 2:4

bramki dla Stali: Pawlica 27′, B. Młynarczyk 45′, Mozoła 80′,  Strzelbicki 90′

Stal: Grobelski – Błaszczak, Chromik, Galant, Górski, Małek, B. Młynarczyk, Mozoła, Pawlica, Sikora, Strzelbicki. Grali ponadto: Grabowski, Kozłowski, Lupa, Ożóg, Soliński, Wajer. Trener Wojciech Kaszub.

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn