Drużyny z Akademii wracają do gry!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

W nadchodzący weekend swój sezon rozpoczną trzy najstarsze zespoły młodzieżowe w naszej Akademii.

Po dwumiesięcznej przerwie nasza młodzież wraca do gry. Wszystkie zespoły zostały w letniej przerwie odmłodzone, przez co trenerzy musieli niejako budować swoje drużyny na nowo. Jesteśmy jednak przekonani, że zawodnicy naszych rezerw, juniorów młodszych oraz trampkarzy w każdym spotkaniu zostawią na murawie mnóstwo zdrowia, przez co ponownie będziemy mogli oczekiwać dobrych rezultatów, jak to miało miejsce w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Dodajmy jeszcze, że wszystkie trzy wymienione zespoły Stali swoje mecze rozegrają w niedzielę.

Nasze rezerwy swoją przygodę z klasą A zaczną od domowego pojedynku z Victorią Kościerzyce. Rywal zza miedzy jest już doświadczonym zespołem na tym poziomie rozgrywkowym, dlatego podopiecznych Damiana Dziury z pewnością czeka niełatwa przeprawa. Mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Brzegu, które zostało specjalnie dostosowane do wymogów A-klasy.

1. kolejka A-klasy

Stal II Brzeg – Victoria Kościerzyce

21.08.2022 (niedziela), godz. 16:00

Przebudowaną drużynę juniorów młodszych w pierwszej kolejce OLJM czeka wyjazdowe starcie z Pogonią Prudnik. Pojedynek ten będzie pewną niewiadomą, bo trzon zespołu trenera Wojciecha Kaszuba stanowią zawodnicy przechodzący z rocznika młodszego. Z prudniczanami na wiosnę nasi juniorzy młodsi dwukrotnie wygrywali i liczymy, że tym razem będzie podobnie.

1. kolejka OLJM

Pogoń Prudnik – Stal Brzeg

21.08.2022 (niedziela), godz. 11:00

W niedzielę o godzinie 16:00 swój sezon rozpoczną też nasi trampkarze. W zespole Jarosława Aleksandrzaka również latem doszło do kilku istotnych zmian, wskutek czego dopiero pierwsze mecze dadzą nam odpowiedź, na jak wiele stać żółto-niebieskich zawodników U-15. W pierwszej kolejce OLT zagrają oni na wyjeździe z solidną Polonią Nysa.

1. kolejka OLT

Polonia Nysa – Stal Brzeg

21.08.2022 (niedziela), godz. 16:00

 

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn