Drużyna rezerw zdobyła terytorialny Puchar Polski!

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn

Druga drużyna Stali Brzeg w meczu finałowym nie dała żadnych szans ekipie Startu II Namysłów, wygrywając 7:0 i zgarniając terytorialny Puchar Polski.

Żółto-niebiescy dominowali w tym spotkaniu od początku do samego końca. Szybko rozpoczęli też strzelanie, dzięki czemu grało im się łatwiej. Pierwszą bramkę w 7. minucie zdobył Mateusz Mozoła, a już kilka chwil później na 2:0 podwyższył Oleksandr Skakun. W 30. minucie dogranie z prawego skrzydła wykorzystał Mozoła i było 3:0, a ten sam zawodnik tuż przed przerwą praktycznie „zamknął” mecz, bo to po faulu na nim golkiper gości otrzymał czerwoną kartkę.

W drugiej części gry obraz znacząco się nie zmienił. Może brzeżanie nie atakowali już z takim rozmachem, ale stworzyli sobie kolejne szanse i wykorzystali je. Na listę strzelców wpisali się Volovinovych, Sikora i dwukrotnie Młynarczyk. Podopieczni Marka Zagórskiego rozbili namysłowian i zgarnęli trofeum, powtarzając swój wyczyn sprzed dwóch lat, gdy do awansu (wówczas do A-klasy) dorzucili pucharowe zwycięstwo. Ogromne gratulacje!

Finał terytorialnego Pucharu Polski

Stal II Brzeg – Start II Namysłów 7:0

bramki: Mozoła 7′, 30′, Skakun 18′, Młynarczyk 63′, 85′, Volosinovych 68′, Sikora 90′

Stal: Łopatka – Strzelbicki, Naspiński, Małek, Galant, Volosinovych, Yakovenko, Mozoła, Wroński, Skakun, Górski. Z ławki rezerwowych wchodzili: Bożek, Sajdyk, Młynarczyk, P. Sikora, F. Sikora

Data publikacji:
Podziel się z innymi: Facebook Twitter LinkedIn